follow

INTER - PALERMO. JULIO CESAR ŞI COUTINHO, TITULARI. PAZZINI, PE BANCĂ

Football Fans Know Better

Julio Cesar şi Coutinho îşi fac debutul în 2011 în meciul de astăzi cu Palermo. Leonardo a decis ca nici unul dintre cei doi nou-veniţi pe Meazza, Pazzini şi Kharja, să nu se afle pe teren din primul minut. Privind formaţia aleasă de tehnicianul nerazzurrilor, nu putem trece uşor peste faptul că trei dintre jucătorii pe care Inter pariază în viitor sunt titulari.

Palermo: Sirigu - Cassani, Munoz, Bovo, Balzaretti - Migliaccio, Bacinovic, Nocerino - Ilicic, Pastore - Miccoli.

By Ionut Tataru with 84 comentarii

84 comentarii:

• Ionut says:

Daca eram la baschet se dadeau doua libere. La handbal, cu putin noroc, scotea o eliminare de 2 minute. Da' la fotbal, nu poti sa dai fault la o faza ca aia.

• nerazzurr says:

deki e greu ..asta e echipa a dreaq rau artagoasa care ne a cam citit jocu ,sunt cate 3 pe Etoo

• deki says:

Scoate-l dreaq pe titirez ca e din disene animate baga-l pe Pazzini. In rep 2 o sa il fluiere tot orasul nu numai stadionul.

• Casillas says:

Doamne ... unde esti tu Mourinho.... parca nu se potriveste acest 4-3-1-2 interului. Tot 4-2-3-1 ar fi mai bun deoarece in prezent cei 3 mijlocasi nu prea aglumereaza mijlocul terenului. Sa speram ca la pauza sa aiba Leo o discutie apriga cu jucatorii. Din punctul meu de vedere ar fi 2 mutari Pandev in locul lui Santon si mutat zanetti pe stanga iar Pazzini in locul lui Coutinho

Ibrahim, se pare ca nu. Si mie mi s-a parut Santon iesit din joc rau

Edinho, ei toate ocaziile? La ce meci te uiti?

Cand jucam 4-2-3-1 nu era bun, acum de fapt ne dam seama ca parca nu era asa rau.

• Geo says:

ce dezastru frate?...
    in rep a 2a ne urcam pe ei...
    nici nu ma intere schimbarile,oricum vom reveni;)...

dai ragazzi!!!

• Edinho says:

pai cu bara lui pastore se fac 3 mari ,mari de tot.....si noi am avut 4 pe poarta lui Sirigu ....cam fara folos

ce pot sa zic ......ii ca is un bou ca nu am crezut ca se poate intoarce meciu ....MIA CULPA !!!!!

PS A fost mai clar la Lucio decat la Pazzo :))))))))))))

• rzastavros says:

WE ARE THE CHAMPIONS,sunt extrem de multumit de meci...chiar daca era sa fac un infarct acum 5 minute` :))) Felicitari Pazzini pentru acele 2 goluri jumate` !

• seby says:

alex21, ma refeream strict la aparare, daca asa ametiti au parut tot meciu', am fost cam ambiguu, recunosc

• WooZie says:

Oameni, sincer sa fiu nu am mai trait asa un meci, cred ca nici finala de CL. Meci superb. Asta cred ca si datorita portarului lor, ca daca nu era el demult conduceam cu 3-4 goluri