follow

INTER - GENOA, ECHIPE OFICIALE: RANOCCHIA ESTE TITULAR

Football Fans Know Better

Singurul dubu al lui Leonardo era dacă să îl titularizeze sau nu pe Ranocchia, tânărul fundaş continuând în ultimele zile să resimtă dureri la genunchi. În cele din urmă, tehnicianul brazilian a decis să meargă pe continuitate, astfel că Andrea îşi va înfrunta din nou fosta echipă, după ce a mai făcut-o în victoria cu 3-2 din Cupa Italiei.

Genoa: Eduardo - Mesto, Dainelli, Kaladze, Moretti - Rossi, Konko, Kucka, Rafinha - Palacio, Paloschi.

By Ionut Tataru with 26 comentarii

26 comentarii:

• nerazzurr says:

Incredibil nu jucam nimic...numai suturi aiuristice nu vezi 5 pase consecutive,toate mingile se dau pe Etoo care are 3 oameni mereu pe el...

• seby says:

cu placere si in acelasi timp cu surprindere zic, Pandev excelent, ma bucur tare pt golul lui

superba repriza secunda

• Ionut says:

Baietii din tribune l-au reperat pe Balotelli, care e la meci, si ii zic de bine :))

Seby, si eu ma bucur pentru Goran, sper sa se descatuseze dupa golul asta.

LOL, giaponiz power
    asta-i mai bun decat pazzini :))))))

balotelli, son of a bi__tch :P

• pako says:

astia nu stiu sa joace decat o repriza :)). A doua de obicei :D.Ar fi bine sa inceapa meciu' din min 45 pt interul lui leonardo !!! :)))

• Ibrahim says:

Un meci nebun! Ma bucur ca s-au trezit in repriza a2a si ma bucur mult pentru Pandev, avea nevoie sa marcheze un gol.

• Slayer says:

Nu ai cum sa nu iubesti echipa asta. Dupa o repriza penibila , face o repriza a 2-a de nota 10.

• Edinho says:

La Multi Ani!!!! Deki

o a doua repriza de vis .....sper sa fi pastrat cateva gloante si pt Bayern munchen ......ca mai toti ii bat pe aia trebuie sai batem si noi

• deki says:

@Edinho multumesc!

Legat de meci..am vazut meciul impreuna cu cumnatul meu(juventin=blatist) in prima repriza m-a desfiintat :)) ca nu avem nici o treaba ca tittlul e adjudecat bla bla bla...la pauza i-am zis stai calm ca invingem el batman batman. La 4-1 si 5-1 dansam in fatza lui :)))))
    Mi-a placut enorm de mult dar enorm Pandev...ce calitati are acest jucator si nu inteleg de ce nu a jucat pana acum.Eto'o si Pandev cei mai buni...surprinzator inca o data Chivu care a facut iar un meci bun dar si Ranocchia.
    In urmatoarele 2 meciuri trebuie sa strangem 6p neaparat jucam cu ocupantele locurilor 18 si 19 iar dupaia vine distrugerea echipei a 2 a din milano. FORZA INTER!!!

PS: Am zis ca v-om avea un meci mai usor cu astia decat cu Samp si asa a fost nu de alta dar m-am contrazis cu cineva :P